בפרויקט שאפתני, יחיד מסוגו קובעת קנדה ישראל את מעמדה כמובילת דרך גם מעבר לים, עם זיהוי הזדמנות נדל"ן נדירה בשכונת וומבלי, לונדון.
בשנת 2016 אושרה תכנית פיתוח חסרת תקדים בשכונה, בהשקעה של 2.5 מיליארד פאונד, דבר שהוביל את החברה  להקים בשכונה האופנתית
המתחדשת את WEM לונדון –  אייקון ארכיטקטוני פורץ דרך, דינמי ובועט, השואב צעירים מכל רחבי לונדון לחווית מגורים רוויית שיק, סטייל ואיכות חיים.

מיקום: שכונת וומבלי, לונדון, בריטניה

הדיירים במתחם נהנים מחיי קהילה תוססים, ותחושת שייכות הודות למתחם לאונג' עסקי-חברתי, חדר כושר מטופח, אזורי בילוי ובר-מסעדה - כולם ממוקמים בקומות המשותפות במגדל. עוד במגדל, שירותי קונסיירז' ושמירה מסביב לשעון. חברת הניהול של קנדה ישראל אחראית על תחזוקת הנכסים, ניקיון ותיקונים, ומציעה לדיירים בנוסף, גם שירותי ניהול נכסים במעטפת הכוללת גביית דמי שכירות, ניהול השכרה וניהול התקשורת מול רשויות המס בבריטניה.

מגדל המגורים נהנה ממיקום אסטרטגי ונוח, עם קרבה לתחנות אוטובוסים ולרכבת התחתית של לונדון, המגיעה ישירות למרכז העיר. בקרבת המתחם, רק כמה צעדים, ממוקם פארק River Brent – פארק רחב ידיים, ירוק ופסטורלי המאפשר הנאה מריאה ירוקה, מרגוע ופעילויות ספורט. תכנון אדריכלי מוקפד ומחושב, הציב במרכז את הדייר עם חללי מגורים מעוצבים ופונקציונליים, נוף מרהיב מכל חלון ומפרט מגורים מפנק.

הקודם
הבא