משרדים

תל אביב, המטרופולין המרכז את עיקר חיי התרבות, העסקים, הפנאי והקולינריה של ישראל, משנה פניה, מתפתחת וצומחת עם כל שנה חולפת. כמרכז מסחר, תקשורת, עסקים, תעסוקה וטכנולוגיה ראשי, מרכזת תל אביב את כוח העבודה הגדול בישראל, המונה מאות אלפי אנשים המגיעים אל תחומה מדי יום. מידטאון משרדים של ישראל קנדה הינו גורד שחקים יוקרתי ומרשים, אשר הפך לאייקון מהותי בזירת העסקים בעיר, כחלק עיקרי ממתחם 'עירוב השימושים' פורץ הדרך של החברה.

מיקום: מנחם בגין 144, תל אביב

מספר קומות: 50

שטח : 75 אלף מ"ר

אדריכל: פרופסור משה צור

יצרנו מרחב עירוני תוסס המשלב בתוכו מגוון רחב של שימושים, עם מיקוד בהעשרת החוויה עבור הולכי הרגל, הנהנים מסמטאות, כיכרות ושטחים ירוקים.

משה צור

המגדל המתנשא לגובה של 197 מטרים תוכנן בקפדנות כדי לענות על צרכי העבודה המודרניים. מחד, הוטמעו בקירות המגדל אמצעי בידוד המאפשרים ניתוק הדרוש לריכוז ויעילות; מאידך, קירות המגדל מאפשרים למתבונן דרכם חיבור להווייה התל אביבית במלוא הדרה: אנרגיה חסרת מעצורים, תחושת שחרור ויצירתיות חסרת גבולות. ב 50 הקומות שלו אשר תוכננו על ידי הפרופסור משה צור בסגנון מודרני, מציעות לדייריו תמהיל נדיר של משרדים בגדלים שונים, חללי עבודה מודולאריים ואזור מסחר מפותח. לגורד השחקים מעורר ההשראה מיקום מנצח: בין צירי רכבת ישראל והרכבת הקלה, סמוך לעורקי תנועה מרכזיים ובמרחק הליכה מבתי המשפט, מתחם הבורסה ומרכזי מסחר ראשיים.  מידטאון משרדים הינו פרויקט 'עירוב שימושים' חלוצי, משלים את תמונת הפסיפס של החיים האורבניים העכשוויים, ומהווה חלק ממגדל המגורים של מידטאון, אזור מסחר ופנאי, ומוקדי קהילה ובהם גני הילדים, כיכר מרכזית ואולם ספורט.

הקודם
הבא