בין כביש החוף לנתיבי איילון, בין תל אביב להרצליה ורמת השרון, בין הלב הפועם של תל אביב לחוף הים הבתולי, נבנה רובע חדש. לאחר שנות ציפייה, אזור גלילות ההיסטורי הולך ורוקם חיים חדשים ומרגשים, עם תוכניות העתידות לטובת חוויית מגורים שאין דומה לה, על אחד השטחים המבוקשים בישראל, אם לא המבוקש בהם.

המתחם אדיר הממדים עתיד להיבנות על שטח של כ-2000 דונמים, ולכלול עשרות אלפי חידות דיור, אלפי שטחי תעסוקה ומסחר, מתחמי בידור ותחנות רכבת. לאחרונה נקבע שלב משמעותי וחשוב בתהליך, עם פירוק חברת פי גלילות על ידי מועצת מקרקעי ישראל, והפקדת התוכניות לשלבי התנגדויות על ידי ועדת התכנון והבנייה של תל אביב.  פעולות אלו מסמנות את יריית הפתיחה לשלבי האישורים, חלוקת השטח והנפקת ההיתרים.

חברת ישראל קנדה כבר הוכיחה את יכולתה באיתור הזדמנויות מניבות במיקום אטרקטיבי ובתזמון מדויק, ובהגשת תוצאות רווחיות לקהל המשקיעים. UPTOWN של ישראל קנדה, הוא אחד הפרויקטים השאפתניים העתידים לקום במתחם גלילות, ואחת ההשקעות הכדאיות יותר בשוק הנדל"ן כיום. שכונת היוקרה תכלול מאות יחידות דיור, שטחי תעסוקה ומסחר ושטחים ציבוריים לטובת הדיירים, ותיבנה בסטנדרט המגורים הגבוה המאפיין את החברה. הקרקע אינה זמינה לבנייה בשלב זה, זה הזמן להשקיע.

הקודם
הבא