אודות

קבוצת ישראל קנדה, הינה בית להשקעות בנדל"ן העוסקת בייזום, ביצוע והשבחה של נכסים בארץ ובעולם.

למעלה מ-2 עשורים אנו מעצבים את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ ובעולם, עם בחירה בקרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים.  אנו גאים בשורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים אשר הטביעו חותם משמעותי בעולם, ובהם סדרת גורדי השחקים היוקרתית בפארק צמרת,  פרויקט שימור ייחודי ברחוב רוטשילד  בתל אביב, קומפלקס משרדי מיקרוסופט בהרצליה, מתחם Planetograd בסנט-פטרסבורג,  מתחמי מגורי יוקרה הנושקים לקו החוף של ישראל ועוד עשרות יוזמות נדל"ן אשר מיצבו אותנו בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן המניבות, בארץ ובעולם.  אסטרטגיית 'עירוב שימושים' אותה הטמענו בישראל, היא עוד אחד מההישגים החלוציים עליהם אנו חתומים, עם חשיבה פורצת דרך בשילוב בין מגורים, תעסוקה ופנאי. המוניטין שרכשנו, והעובדה כי שמנו הינו ביטוי נרדף להשקעה בטוחה, הינם תוצר ישיר לעקרונות דבקות במשימה, לקיחת החלטות אמיצות ושמירה קנאית כמעט, על מקצועיות. בכל יום, בכל היבט. מה שמנחה אותנו, היא חשיבה ממוקדת רווח.  אנו שומרים על דריכות מתמדת, תמיד בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, ועם תגובות מהירות וגמישות אנו מבקשים לאתגר את המצב הקיים ולעשותו טוב יותר, מעניין יותר, ובעיקר – רווחי בעבור קהל המשקיעים.

חברות בנות

מלונאות

ישראל-קנדה רואה בתחום המלונאות כמנוע צמיחה מרכזי. בשנת 2019 הוקמה חברת המלונאות Israel Canada Hotels (ICH(, שלאחריה בוצעו השקעות ייעודיות במלונות בישראל. תחום המלונאות הינו חדש לחברה ולאופן פעילותה, הן בהיבט הניהולי והן בהיבט התפעולי. גם בתחום זה החברה מקדמת מוצר חדשני, המביא לידי ביטוי את הערכים הייחודיים לחברה בדמות בניית חווית לקוח מותאמת אישית לכלל סוגי הצרכים: מחדרים מודולריים בעלי מאפייני עיצוב שונים, עד בניית מתחמי פעילות ייעודים למשפחות, וכן מתן חוויה ייחודית בנסיעות עסקים.

דיור מוגן

ישראל-קנדה מקדמת את פעילותה בתחום הדיור המוגן ובכוונתה לעסוק ביזום בתי דיור מוגן לאוכלוסיית הגיל השלישי, בבתים המאופיינים ברמת גימור גבוהה ומתן שירותים נלווים, תוך כוונה לרכוש בתי דיור מוגן או קרקעות עם תכנית בניין עיר )תב"ע( קיימת לדיור מוגן, ובין השאר ליזום ולמקסם את תוספת הזכויות.

ICR (ישראל-קנדה ראם פרויקטים בע״מ)

ICR מבית ישראל קנדה וראם מגורים, הינה יזמית נדל“ן מהמובילות במשק הישראלי, עם ניסיון מוכח של מעל שלושה עשורים ביזום פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. אנחנו מתגאים בגב כלכלי איתן, שדרת ניהול בעלת ניסיון וידע מקצועי שאין שני להם, וגישה אישית ואנושית המאפשרת לנו ללוות פרויקטים מורכבים לכל אורכם, תוך מתן דגש על יחס אישי לכל אחד מבעלי הדירות בפרויקט עד קבלת מפתח לדירה החדשה ואף לאחר מכן.

חברת ניהול Cityhall

חברת סיטי הול הוקמה לצורך ניהול הנכסים של ישראל קנדה ואלו המזוהים עימה, כחלק מהליך משלים ותומך לאסטרטגיית הקבוצה אשר תתמקד ביצירת חווית לקוח ייחודית שתביא לידי ביטוי את הצעת הערך של אסטרטגיית החברה & BETTER DIFFERENT , לחיזוק המותג והשאת ערך הנכסים. פרויקטים בניהול במהלך שנת 2023: בניין 2 SEA VIEW, שטחי המסחר בפרויקט מידטאון. הפעלת חניונים במהלך שנת 2023: חניון מידטאון ת"א, חניון בית יורוקום ר"ג.